روش ارسال کالا

در روزهای کاری، سفارش کالا طبق روشهای زیر ارسال می شود.

تعطیلات رسمی و روزهای جمعه، روز کاری محسوب نمی شود.

مشهد

سفارش مفتول (سیم رابیتس بندی) و برگه های رابیتس در مشهد (سطح شهر) تا 1000 برگ، حداکثر تا دو روز کاری پس از ثبت و تکمیل سفارش، تحویل می‏شود. سفارش مفتول و برگه های رابیتس تا 1500 برگ، حداکثر تا چهار روز کاری پس از ثبت و تکمیل سفارش تحویل می‏ شود. سفارش مفتول و برگه های رابیتس تا 2000 برگ، حداکثر تا 7 روز کاری پس از ثبت و تکمیل سفارش تحویل می شود. برای سفارشات  بیشتر از 2000 برگه رابیتس، با بخش ارتباط با ما تماس بگیرید.

 

شهرستان ها

ارسال کالا به شهرستان ها توسط باربری انجام می‏شود و بستگی به فاصله و حجم کالای ارسالی دارد. لیکن زمان ارسال کالا حداکثر 10 روز کاری خواهد بود.

نکات مهم:

-کلیه کالاهایی که در سطح شهر مشهد (ازجمله سیم رابیتس بندی و رابیتس در مشهد)، توسط وانت بار توزیع می شود مبلغ 40,000 تومان و با پیک موتوری مبلغ 15،000 تومان درنظر گرفته شده است.

-هزینه حمل بار در شهر مشهد در فاکتور قید شده ولی برای خارج از شهر مشهد هزینه حمل بار توسط شرکت های خدمات بار تعیین و در زمان تحویل بار می بایست توسط مشتری به راننده ماشین بار پرداخت شود و در فاکتور پرداخت قید نمی‏شود.

-تحویل کالا و محصولات در درب اصلی ساختمان (منتهی به خیابان) می باشد.

– نظر به اینکه مبلغ سفارش کالا، قبلا بصورت اینترنتی پرداخت شده، صاحب کاربری ایجاد شده در سایت یا شخص دیگری که نام و نام خانوادگی، آدرس و تلفن وی برای تحویل گرفتن سفارش وارد شده هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر  مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

-در مورد آسیب یا ایراد فیزیکی کالاهای ارسالی، قویا توصیه می شود پس از تحویل کالا از سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی در حضور فرد تحویل دهنده سفارش، اطمینان حاصل شود. در صورت آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل یا عیب در محصول ارسالی باید در زمان تحویل ضمن صورت جلسه از تحویل آن خوداری شود. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

-تحویل سفارش در اماکن عمومی نظیر کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.