قیمت رابیتس، سیم آرماتوربندی، قالب بندی، اسکپ و رابیتس بندی

رابیتس، سیم آرماتوربندی، قالب بندی

فروشگاه اینترنتی تامِس بصورت تخصصی نسبت به فروش رابیتس، سیم آرماتوربندی، قالب بندی و رابیتس بندی، پلاستیک شناژ و میخ قالب بندی اقدام می‏‏ نماید. با توجه به قیمت رابیتس، سیم آرماتوربندی، قالب بندی در مشهد، فروشگاه اینترنتی تامِس تلاش می نماید که محصولات خود را با قیمت مناسب و مقرون بصرفه به بازار ارائه نماید. در این قسمت توجه شما را به سایر مزیت های خرید جلب می نمائیم.

 

صرفه جویی در هزینه های خرید

امروزه مسؤلین خرید پروژه ها و بعضاً مهندسین و کارفرمایان محترم، ساعت ها وقت جهت خرید و مقایسه قیمت ها از جمله قیمت رابیتس، سیم آرماتوربندی، قالب بندی در بازار، اختصاص می دهند که مستلزم صرف هزینه های فراوان، وقت و انرژی می باشد. در نظر بگیرید اگر همین وقت با ارزش صرف پروژه ها و کارهای مهم تر شود چقدر بهروری کار شما افزایش می یابد. ضمن اینکه هزینه های پنهان دیگر از جمله هزینه های استهلاک خورو، سوخت و غیره هم وجود داردکه معمولا دیده نمی شود. فروشگاه اینترنتی تامِس این امر را تسهیل نموده و قیمت رابیتس، سیم آرماتوربندی، قالب بندی و سایر محصولات در وب سایت فروشگاهی، دارای حداقل قیمتِ خرید، برای مشتریان محترم می‏ باشد.

 

سهولت خرید و ارسال محصولات

در نظر بگیرد حال پس از ثبت سفارش، محصولات مورد نظر خودتان را با خیال راحت و بدون استرس و زحمت زیاد در محل پروژه یا کار خود تحویل بگیرید. لذا به منظور سهولت کار و صرفه جویی در زمان و هزینه‏ های خرید، فروشگاه اینترنتی تامِس، رابیتس، سیم آرماتوربندی، قالب بندی و سایر محصولات شما را پس از سفارش خرید به محل پروژه ارسال می نماید. امکان پرداخت قیمت محصولات خریداری شده از دو طریق درگاه بانکی قرار گرفته در وب سایت و همچنین پرداخت در محل توسط دستگاه کارت خوان فراهم می باشد. هرچند توصیه ما جهت راحتی کار و سرعت در ثبت سفارش محصول، استفاده از درگاه بانکی وب سایت است، لیکن شرایط پرداخت در محل نیز فراهم شده است. ارسال رابیتس، سیم آرماتوربندی، قالب بندی و سایر محصولات در مشهد توسط ناوگان حمل و نقل فروشگاه اینترنتی تامِس انجام می شود. بدین منظور ارسال محصولات در مشهد برای حمل با وانت بار، با کرایه ثابت به مبلغ 35،000 تومان و در صورت نیاز به محصولات با حجم کم و امکان ارسال با پیک موتوری، مبلغ 12,000 تومان برای تمامی نقاط سطح شهر مشهد در نظر گرفته شده است.

 

محصولات تامس (رابیتس، سیم آرماتوربندی، قالب بندی …)

در حال حاضر انواع رابیتس از جمله رابیتس 13 ستون(پل) و 9 ستون(پل) با وزن های مختلف موجود می باشد. قیمت انواع رابیتس بر اساس تعداد ستون و وزن تعیین می شود. هر چه تعداد ستون و وزن رابیتس بیشتر باشد قیمت رابیتس بیشتر است. همچنین مفتول یا سیم آرماتوربندی و قالب بندی در قطرهای 1.5، 2.5، 3 و 4 و سیم رابیتس بندی، نایلون شناژ و میخ قالب بندی موجود است.

 

مهمترین نکته در خرید رابیتس

یکی از مهمترین نکات در خرید رابیتس، خرید رابیتس با وزن واقعی است. یکی از اقداماتی که فروشگاه اینترنتی تامِس انجام می دهد، فروش رابیتس با وزن های ارائه شده در صفحه محصول رابیتس است. در صورت نیاز و اطمینان خاطر، قبض باسکول ارائه می شود. این مهم بخصوص برای احجام زیاد، بسیار ضروری و مهم بوده و امکان کنترل وزن واقعی رابیتسِ خریداری شده، برای خریدار فراهم می شود.

 

مقایسه قیمت محصولات

محصولات ارائه شده در تامِس دارای قیمت روز است و اگر به صفحه محصولات سایت مراجعه کنید، تمامی محصولات مثل رابیتس، سیم آرماتوربندی، قالب بندی ، اسکپ و غیره دارای قیمت می باشد. لذا کمک شایانی به مدیران مالی پروژه ها برای اطلاع از قیمت ها و کنترل آن در شرایط معمول خواهد داشت. هرچند که این اطمینان خاطر را به شما می دهیم که محصولات ما دارای کیفیت بوده و همواره در مورد محصولات خریداری شده و کیفیت آنها پاسخگو خواهیم بود. همچنین با عضویت در کانال تلگرامی به آدرس tamesshop@ می توانید از قیمت محصولات وب سایت فروشگاهی تامس مطلع شوید.

 

خدمات ارسال محصولات به شهرستان ها

در حال حاضر محصولات تامِس علاوه بر مشهد برای سایر شهرستان های استان خراسان رضوی از جمله نیشابور، بردسکن، خواف و برای استان های خراسان شمالی، خراسان جنوبی، سیستان بلوچستان، سمنان، گلستان و گیلان ارسال شده است. نحوه ارسال به دو صورت حمل بار با وانت و نیسان و یا بصورت خُرده بار می باشد که مورد خُرده بار دارای قیمت مناسبتری است. جهت اطلاع بیشتر می توانید با ما تماس بگیرد.

 

امیداوار هستیم که ما هم سهم کوچکی در افزایش سودآوری پروژه های شما داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *