نمونه قرارداد رابیتس بندی سقف و نما / کاربردی / فنی مهندسی

یکی از گام های مهم در کارهای ساخت و ساز و بازسازی ساختمان، انعقاد قراردادهای ساختمانی است. با توجه به تجربه ای که در کارهای ساختمانی داریم، یکی از ضعف های بزرگ، نبود قراردادهای ساختمانی است که هم به لحاظ فنی وهم به لحاظ حقوقی کامل باشد. از اینرو تصمیم گرفتیم یکسری از قراردادهای ساختمانی، از جمله قرارداد رابیتس بندی را برای استفاده کاربران فروشگاه اینترنتی تامس فراهم کنیم.

 

امروزه یکی از اختلافات بین کارفرمایان و پیمانکاران، نبود قراردادهای ساختمانی است. متاسفانه به دلیل رواج فرهنگ شفاهی در کارهای روزمره بین مردم و تلاش برای هرچه سریع تر انجام دادن کارها و بخصوص عدم شفافیت در کارهای اجرایی ساختمانی، باعث ایجاد تعارضات جدی بین طرفین، در انجام موضوع قرارداد می شود. لذا داشتن یک قرارداد کتبی نه تنها باعث کاهش جدی این اختلافات شده، بلکه روند اجرای کار را بطور چشمگیر آسان می نماید.

 

یکی ازجمله قرادادهای ساختمانی، قرارداد رابیتس بندی است. در مقالات قبلی در مورد اینکه رابیتس بندی چیست و چگونه تولید می شود توضیح دادیم. همچنین به اینکه انواع رابیتس کدام است و رابیتس چه کاربرد هایی دارد؟ اشاره کردیم. در اینجا به مطالبی در مورد قرارداد رابیتس بندی می پردازیم. در قرارداد رابیتس بندی، مشابه هر قرارداد دیگری یکسری الزامات فنی و حقوقی می بایست رعایت شود. در قرارداد رابیتس بندی که برای شما تهیه شده، سعی شده، هم به لحاظ موارد فنی و مهندسی و هم به لحاظ در نظرگرفتن مسائل حقوقی، موارد مربوطه در آن رعایت شود. همچنین جهت اطلاع به بعضی از مصالح مورد نیاز برای انجام کار و مدارک مربوطه، نیز اشاره شده است.

 

برای تهیه و آماده کردن این قرارداد، ساعت ها وقت گذاشته شده، تا شما با خیال راحت، قرارداد را با طرف مقابل تان امضا کنید و از این بابت نگرانی نداشته باشید. همچنین بسیاری از مواردی که بعدا ممکن است باعث تعارض واختلاف شود در قرارداد گنجانده شده است و بخصوص اگر برای اولین مرتبه یا حتی برای چندمین مرتبه می خواهید قرارداد ببندید، توصیه اکید می کنیم آن را تهیه کرده و استفاده نمائید. قرارداد رابیتس بندی در دو نسخه بصورت فایل پی دی اف (PDF) و فایل وُرد (Word)  برای شما تهیه شده است. اگر فرصت کافی ندارید می توانید فایل پی دی اف آن را پرینت گرفته و صرفا جاهای خالی آن، مثل مشخصات طرفین و دیگر موارد را پر کرده و استفاده نمائید. در صورت نیاز به تغییرات تایپ شده هم، می توانید از فایل وُرد استفاده نموده و به راحتی تغییرات مورد نظرتان را داخل آن تایپ نموده و پس از اصلاح پرینت گرفته و استفاده نمائید.

 

ارزش خرید این قرارداد (رابیتس بندی) جهت استفاده شما فقط مبلغ 14,800 تومان در نظر گرفته شده است. قابل ذکر است با یک سرمایه گذاری حداقلی برای خرید این قرارداد بسیاری از مسائل و مشکلاتی که ممکن است در آینده با آن مواجه شوید، کاهش خواهد یافت. امیدواریم این قرارداد به نحو عالی مورد استفاده تان قرار بگیرد. خوشحال می شویم نظرات تان را در رابطه با این قرارداد داشته باشیم.

 

برای اقدام به خرید قرارداد رابیتس بندی بر روی آیکون آبی رنگ زیر کلیک کنید. پس از خرید، دانلود فایل قرارداد در صفحه کاربری شما ظاهر می شود. علاوه بر این فایل مربوطه به ایمیل شما نیز ارسال می شود.

 

14800 تومان – خرید
برچسب ها:

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.